HİZMETLERİMİZ

TEKLİF AL

Kurumsal Hosting

Kurumsal Hosting, paylaşımlı hosting’den daha güçlü olan bir cPanel hosting türüdür. Kurumsal hosting ile bir sunucu yöneticisinin deneyimine ihtiyacınız olmadan kendi özel sunucunuzun gücünü ve kaynaklarını elde edebilirsiniz. Kurumsal Hosting, paylaşımlı hosting’de alışık olduğunuz aynı cPanel deneyiminin imkanını da sunmakla beraber arkasında Sanal Sunucu (VPS) gücünü bulundurur.

Kurumsal Premium Hosting paketimizde 14 farklı ülkede mevcut olan dns sunucularımız üzerinden hizmet verilmektedir. Bu sayede tüm dünyadan kayıpsız ulaşılabilirlik elde etmiş olursunuz.

Yine Kurumsal premium paketimizde standart ddos koruması mevcuttur. Böylelikle sitenize temiz trafik gelmiş olur ve gereksiz kaynak kullanımı yapmamış olursunuz.

İş ihtiyaçlarınız için birçok farklı hosting türü vardır. Paylaşımlı hosting, sitelerinizin web’de kusursuz bir şekilde çalışmasını sağlamanın maliyeti uygun olan bir yoludur. Sanal Sunucu (VPS) maliyeti paylaşımlı hosting maliyetinden yüksektir ve sunucu yönetimi deneyimi gerektirir. Kurumsal hosting ise, VPS’in gücünü ve paylaşımlı hosting’in kolaylığını sunarak ikisi arasında denge kurmayı amaçlar.

Kurumsal Hosting, sadece vergi levhasına sahip kişi veya şirketlerin satın alabileceği bir hosting hizmetidir. Normal hostinglerden özellik ve destek bakımından farklı olup daha çok e-mail trafiği olan firmalar için uygundur. Bu hizmeti en üst seviye teknik desteğimizle beraber sağlamaktayız.

Kurumsal Hosting E-posta avantajları

Kurumsal Hosting paketimiz, Tüm gelen e-postalar tarafında standart olarak mail antivirüs ve mail antispam barındırmaktadır.

Kurumsal Hosting kullanan müşterilerimiz e-postalarını spam veya virüs kaygısı olmadan gönül rahatlığı ile okumaktadırlar.