Kurumsal Mail ve Hosting ile işinizi her yerden yönetin!
Mobil cihazınız ile e-postalarınıza dilediğiniz yerden kesintisiz olarak maillerinize erişebilirsiniz. Kullanışlı arayüzü ile iPhone ve Android gibi birçok işletim sisteminin tarayıcısı ile %100 uyumlu olarak çalışır.
İşletmeniz için kurumsal mail ve hosting edinin.
Kurumsal hosting ve mail sahibi olmak, firmanızın web sitesiyle karşılaşan bir kullanıcının gözündeki ilk izlenimin olumlu olmasını sağlar. İlk izlenim ise başlayan bir iletişimin nasıl devam edeceğini belirleyen temel etkenlerden birisidir. Biriyle ilk defa karşılaştığınızda onda bıraktığınız izlenim, sürdürecek olduğunuz iletişimin ilerleyen evrelerinde belirleyici bir rol oynar. Gerçek hayatta olduğu gibi sanal iletişimde de ilk izlenim önemlidir.

Web siteniz; markanıza, internet ortamından ulaşan kişilerde ilk izlenimi oluşturan sanal bir iletişim mağazasıdır. Bu doğrultuda alan adı ve e-posta adreslerinin uzantıları, profesyonel olarak ürün satışı yapan veya hizmet veren firmaların kurumsallığını pekiştiren etkenlerdendir.

Hosting; Bir web sitesindeki sayfaların, görüntülerin, içeriklerin internet kullanıcılarına ulaşılabilir olması için bir bilgisayarda barındırılmasıdır. Buna barındırma hizmeti de denilebilir. Kurumsal Mail Hosting ise firma çalışanları olarak gerek iç iletişiminde gerek dış iletişiminde kullanabileceğiniz e-posta servisi edinebilmek için gerekli olan bir barındırma hizmetidir.

Böylelikle firma içinde en üst kademeden en alt kademeye bütün çalışanların adına özel e-posta adresi oluşturulabilir. Örneğin; çalışanınızın ismi Pınar, firma isminiz ise The Adam olsun. Bu doğrultuda Pınar adlı çalışanınızın e-posta adresi pinar@theadam.com.tr şeklinde olabilir.

Şirket adınızla oluşturulan e-posta uzantısı firmanızın resmiyetinizi yansıtması açısından önemlidir. Olabildiğince çok insanın kullanması için halka açık olarak sunulan Google, Hotmail gibi e-posta sunucuları, sizin kurumsal bir izlenim bırakmanızı engeller. Bu yüzden profesyonel olarak çalışan firmaların kurumsal hosting ve maile sahip olması önemlidir.

Bu hizmetimiz, tüm e-postalar tarafında standart olarak mail antivirüs ve antispam barındırmaktadır. Bu hizmetimizi kullanan müşterilerimiz e-postalarını spam veya virüs kaygısı olmadan gönül rahatlığı ile okumaktadırlar.

THE ADAM Yazılım ve Bilişim Firması olarak sunduğumuz hizmetler hakkında daha detaylı bilgiler almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.