Sosyal Medya Danışmanlık Hizmeti
Sosyal medya mecraları, firmaların internette hedef kitlesine ulaşabildiği önemli kanallardandır. Bu yüzden bu mecraların firmanın kurumsal imajını yansıtacak şekilde yönetilmeleri, marka değerine katkı sağlamaktadır.

Biz The Adam Dijital Ajansı olarak firmanızın sosyal medya hesapları için içerik planı oluşturabilir ve bu plan doğrultsunda marka imajınıza göre tasarladığımız içeriklerin paylaşımını ve etkileşim takibini yapabiliriz.

Sosyal medya yönetimi
Sosyal medya her geçen gün şirketler ve bireyler için daha da önem arz eden bir hale geliyor ve bu durum konuya ilişkin çeşitli tedbirlerin devreye sokulmasını gerekli kılıyor. Kriz yönetimi, düzenli içerik paylaşımı ve kullanıcılarla iletişim kurulması, sosyal medya ağları içerisinde en çok ihtiyaç hissedilen üç ana başlık olarak ele alınabilir. Tüm bunlar sosyal medya danışmanlığı hizmetinin bir gereklilik olduğunu gösteriyor.
Belirtmiş olduğumuz tüm bu hizmetler The Adam olarak sizlere vermekte olduğumuz sosyal medya danışmanlığı hizmeti kapsamı içinde bir paket halinde mevcuttur. İhtiyaçlarınıza uygun bir şekilde düzenlenen ve düzenli aralıklarla strateji değiştirebilen sosyal medya çalışmaları, sizler için tüm ihtiyaçlarınızı fazlasıyla sağlayabilecek kalitede geliştirilmiştir