Profesyonel hizmetlerimiz ile
dijital pazarda yer edinin.
İstediğiniz hizmet ile markanıza en uygun iş modelini beraber oluşturalım. Hızlı ve basit adımlar ile modeli beraber yönetelim.
Size ihtiyacınız olan çözümler üretiyoruz.

İnşa edilen bir web sitesi her ne kadar kusursuz gibi görünse de zamanla güncelliğini kaybeder ve bakım hizmeti gerektirir. Ortaya çıkan bu ihtiyaçlar gelişmiş tekniklerden eksiklik olabileceği gibi site içerikleri ve görsel öğelerin eskiyip güncel durumlara hitap edememesi de olabilir. Web siteler üzerinde bu eksiklik ve güncelleme ihtiyaçlarının giderilmesi amacıyla yapılan çalışmalar, web sitesi bakım ve güncelleme işlemleri olarak ifade edilir.

Web sitenizin olası sorunlara karşı devamlı denetlenmesi ve desteklenmesi gerekmektedir. Doğru bir bakım için profesyonel destek almanız gereklidir. THE ADAM Yazılım ve Bilişim olarak web sitesi bakım ve güncelleme hizmetimiz ile internetteki vitrininiz olan sitenizin her zaman kusursuz, güncel ve kullanıcı dostu kalması için çalışıyoruz.

Web Sitesi Bakım ve Güncelleme Hizmetinin Önemi

Çoğu site sahibi, web site faaliyete geçtikten sonra pek bir şey yapmaya gerek kalmadığını düşünür. Fakat bu hatalı bir yaklaşımdır. Çünkü arama motorları düzenli olarak sitelerin aktif ve güncel olup olmadığını denetler. Eğer sitenizi bitirdikten sonra zaman içinde siteniz üzerinde düzenlemeler, içerik güncellemeleri gibi dokunuşlar yapılmazsa arama motoru sizin sitenizi ‘ölü’ olarak algılar. Bu durumda siteniz sıralamada düşüşler yaşayabilir.

Yıllık Bakım ve Güncelleme Hizmeti Kapsamında Yaptığımız Çalışmalar

  • Site analizi ile hata ve eksiklik tespiti yapma
  • Simetrik olmayan tasarım ve sayfa bozukluklarını düzeltme
  • İstenen her türlü içerik paylaşımının site tasarımına uygun olarak yapılması
  • Web sitesindeki reklam alanlarının (banner) güncellenmesi
  • Sitenin mobil, masaüstü gibi tüm platformlara uyumlu hale getirilmesi
  • Sitedeki metin, resim, ses, video gibi içeriklerin güncellenmesi
  • Sitenin hızlı açılması ve site sayfaları arasındaki geçişlerin hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapılması için iyileştirmeler
  • Web sayfalarına online destek kutucuğu eklenmesi
  • Site sayfalarında sosyal medya eklentileri ekleme-çıkarma

Yukarıda sıraladığımız çalışmalar site bakım ve güncellemesi için birer örnek olup bu örnekleri çoğaltabiliriz. Bu bakım ve güncelleme çalışmaları dışında sitenize özel farklı ihtiyaçlar da söz konusu olabilmektedir. Bu özel durumlara karşı da deneyimli kadromuzla etkin çözümler üretmekteyiz.

Sitenizin sıralamasını yükseltip bu sıralamayı koruyabilmesi bakım ve güncelleme çalışmalarıyla doğru orantılıdır. Profesyonel çözümlerimizle siteniz hem kullanıcı dostu hem de sıralaması yüksek bir site olacaktır. Sitenizin bakıma ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Söz konusu hayalleriniz olduğunda biz buradayız!

The ADAM Hayallerinizin başlangıç noktası olsun.
Profesyonel Ekibimiz

7

Çalıştığımız Ülke Sayısı
4
Tamamlanan Projelerimiz

154
Tecrübe Yılımız
3+

Fark yaratanlardan olun!

Tüm dünyada büyüyoruz!

Geleneksel Pazarlama’dan Yüzde 33 Daha Etkili Dijital pazarlama ile dünyanın birçok yerinde şirketlerin büyümesine yardımcı oluyoruz.
MARKANIZI BİZE, ZAMANI KENDİNİZE BIRAKIN!
Amacımız işletmenizi büyüterek, size maksimum kazanç sağlayabilmektir.