Uzmanlardan oluşan bir ekibiz.

The Adam olarak kurumsal web tasarım çalışmalarımızı, kreatif web tasarım yapmayı ve güveni en önemli prensiplerimiz olarak önümüze koymuş durumda yürütmekteyiz. Özgün çalışmanın, güvenilir bir iş teslim etmenin ne anlama geldiğinin bilincinde olarak sizlere bu konudaki referanslarımızı tereddütsüz bir şekilde sunmaktan gurur duyuyoruz. Web tasarım alanındaki özgünlük ve kalite, ancak yeniliklere ayak uydurabilmenin ve kreatif bir çalışmanın getirisi olabilir. Bu sektör içerisinde son zamanlarda oluşan yenilikler arasında sayabileceğimiz HTML5 ve CSS3 gibi farklı trendlerin sitenize uygulanması, mobil uyumlu (responsive) web tasarım, kuşkusuz trafik artışına ve müşteri sadakatine de etki edecek, aynı alanda rekabet halinde olduğunuz web sitelerden çok daha önde yer alabilmenizi sağlayacaktır.

web-tasarim
 • Faydalar
 • Web tasarım, ileri teknolojinin en önemli yeniliklerinden olan internetin görünen yüzünün oluşturulmasıdır. İnternet, web tasarımı sayesinde bilgilendirme ve paylaşmanın en etkin vasıtalarından birisi olmayı başarmıştır. Web tasarım, internetin fonksiyonel kullanımı için kullanıcıyı karşılayan dış yüzü, yani görünen yüzüdür. Web tasarım, kullanıcının internet ile ilk temasa geçtiği bölümü, internetin görünen yüzünü oluşturur ve kullanıcı bu sayede internetin işlevsel yönünden faydalanmaya başlar. Bununla beraber web tasarım estetik düzeyde, kullanıcı veya müşteri karşısındaki ilk izlenim için çok önemlidir. Bu sebeplerle, ileri teknolojinin avantajı olarak ulaşımı ve size ulaşılmasının etkin ve ucuz yolunu temin eden internet için, kulllanıcı ile iletişim konusunda web tasarımın büyük bir rolü vardır.
  Web sayfaları metin, video ses kaydı ve fotoğraf gibi işitsel ve gösel araçların kullanımıyla oluşan parçaların barındığı bir yapıdır. İnternet ise, web sayfalarının kendinde bir araya toplanmasıyla bütünleşmiş bir oluşumdur.

  – Google arama motoruna uyarlanan web sitesi sayesinde iş potansiyeliniz artar.
  – Görseli kaliteli, işinizi net anlatan yeni bir web çalışması kurumsal algınızı güçlendirir.
  – Yeni teknoloji responsive tasarım sayesinde, web siteniz mobil telefonlarda ve tabletlerde hızlı bir şekilde ölçeklenerek, kullanıcının yorulmadan hızlı bir şekilde erişim sağlamasına yardımcı olur.
  – Ürün ve hizmetlerinizin tanıtımını kolay ve hızlı bir şekilde sunabilirsiniz.
  – 7 Gün 24 Saat reklamınızı yapacak sınırsız bir reklam aracıdır.
  – Potansiyel müşteriler size kolaylıkla ulaşır.
  – Dünyanın her kesminden iş potansiyeli sahibi olabilirsiniz.
  – Görseli iyi dizayn edilmiş bir web sitesi, ürün ve hizmetlerinizi satın almak isteyen müşterilerinizde güven algısı oluşturur.
  – Müşterilerinizin kolay ulaşmasını istediğiniz belge veya diğer materyalleri, web sayfanızda yayınlayarak onlara büyük bir kolaylık sağlayabilirsiniz.
  – Kullanışlı bir yönetim paneliyle, bir ikinci kişiye ihtiyacınız kalmadan resim, yazı, ürün gibi içerik düzenlemelerini kendiniz yapabilirsiniz.
  – Müşterinize satmakta olduğunuz herhangi bir ürün veya hizmet için, her seferinde aynı konuları tekrar anlatmaktansa bir kere sitenize koyarak ilgili kişinin konuları kolayla öğrenmesini sağlarsınız.
  – Web sitenizde bir blog sayfası oluşturarak sektörle ilgili güncel makaleler paylaştığınızda “Nereden müşteri bulacağım?” kaygısına düşmezsiniz, çünkü webteki güncel varlığınız sayesinde müşteri sizi kendiliğinden bulacaktır.

 • Süreç
 • Web standartları; web sitesi içerisinde sunulan bilgilerin, çeşitli web sayfası görüntüleme cihazları tarafından, kullanıcıya gösterilmesine yardım eden bir takım yazılım teknolojileri toplamına denir. Web standartları sayesinde, sunulan bilgi elektronik ortamda web tarayıcıları tarafından görüntülenebilir hale geliyor. HTML (Hyper Text Markup Language) ve CSS (Cascading Style Sheets) web dünyasının ana dilleridir.

  Bu standartlar, web masterlara bir sayfanın nasıl kodlanması gerektiğini göstermenin yanı sıra internet tarayıcılarına, bir sayfanın kullanıcıya nasıl görünmesi gerektiğini söyleyen bir takım kuralları içinde barındırıyor. World Wide Web Consortium (W3C), Web ile ilgili tüm alanlarda araştırmaları yöneten ve standartları geliştiren ticari kurumlar ve eğitim kurumlarının konsorsiyumudur.

  Birkaç yıl öncesine kadar internet ve web siteleri kullanılabilirlik açısından bazı ölçütlerde pek gelişmemiş durumdaydı. Şimdilerde ise insanların gündelik hayatında, en etkili ve güçlü yapıya sahip bir iletişim aracı olarak kalıcı bir yer edindi. Web ve internet sektöründeki bu gelişmeyi fark eden tüm firma, kurum ve şahıslar interneti kendileri için nasıl faydalı ve kazançlı bir şekilde kullanabilecekleri konusunda birtakım çalışmalar yapmaya başladılar.

  Böyle bir gücün farkında olan birçok işletme ve birey, hiç vakit kaybetmeden bir web sitesi sahibi olmak için hemen web sitesi edinme çalışmalarına başladı. Nitekim bu konuda erken davranmış olanlar büyük bir servetin sahibi olmuşlardır. Web tasarım; bir ürünün, hizmetin veya bir bireyin reklam ve tanıtımını yapmak üzere yahut toplumu eğitici ve öğretici çalışmalarla katkı sağlamak gayesiyle yapılacak olan interaktif çalışmaların tümünü karşılayan bir konsept olarak nitelendirelebilir.

  — Firmanın sektörü belirlenerek sattığı ürün veya hizmet araştırması yapılır.

  – Google arama motorunda sektörüyle ilgili anahtar kelimelerdeki sıralaması analiz edilir.

  – Hitap edilecek kitle belirlenir.

  – Sektörle ilgili rakip firmalar ve uluslararası şirketlerin web sitesi çalışmaları incelenir.

  – Web sitesinde kullanılacak resim, yazı, içerik, vs. gibi doneler toparlanır.

  – Firmanın kullandığı hali hazırda bir alan adı yoksa (com, com.tr, net vs.) satın alınmasıyla ilgili danışmanlık hizmeti verilir.

  – Firmanın sattığı ürün veya hizmete uygun örnek tasarımlar oluşturulup müşterinin beğenisine sunulur.

  – Ortaya çıkan tasarımı müşteri onayladıktan sonra kullanacağımız teknoloji seçilir. Örneğin sitenin flash mı yoksa html mi olacağına; sitede veritabanı kullanılacaksa hangi veritabanı (acces, mysql, mssql, oracle), hangi programlama veya script dilinin (asp.net, php, asp, Java, Ajax, Javascript) kullanılacağına karar verilir.

  – Resim halinde hazırlanmış tasarımı Css, Html kodlarına dökme aşamasında, sürekli müşteri ile irtibatta kalarak, müşterinin tam olarak isteği doğrultusunda bir çalışma yapılır.

  – Css, html kodlaması biten web sitesi çalışmasının yazılım kodlamasına geçirilir ve müşterinin istediği doğrultuda, sitede yönetmek istediği her bölüme yazılım yapılarak, müşterinin istediği gibi bir çalışma meydana getirilir.

  – Yazılım sürecinden sonra web çalışması test aşamasına geçilir. Site; browse (tarayıcı) testleri, hız testleri, kırık linklerin testleri, standartlara uygunluğunun testleri, ekran çözünürlüğü testleri vs. gerekli tüm testlere tabi tutulur.

  – Kontrolleri bitirilen çalışma sonrasında güvenli bir sunucuda yayınlanarak, tüm arama motorlarına kayıtları yapılır.

  – Sitenin admin paneli ve içerik yönetimi eğitimleri verildikten sonra çalışma şifreleriyle müşteriye teslim edilir

 • Nasıl Olmalı?
 • Web standartları, değişik web sayfası görüntüleme cihazlarının, web sitesi içinde sunulan bilgileri aynı şekilde kullanıcıya göstermesine yardim eden bir takım yazılım teknolojileri toplamına verilen isimdir. Web standartları sayesinde, sunulan bilgi, elektronik ortamda web tarayıcıları tarafından görüntülenebilir hale geliyor. Web dünyasının ana dilleri HTML (Hyper Text Markup Language) ve CSS (Cascading Style Sheets). Bu standartlar web masterlara bir sayfanın nasıl kodlanması gerektiğini göstermenin yanı sıra İnternet tarayıcılarına bir sayfanın kullanıcıya nasıl görünmesi gerektiğini söyleyen bir takım kuralları içinde barındırıyor. World Wide Web Consortium (W3C), Web ile ilgili tüm alanlarda araştırmaları yöneten ve standartları geliştiren ticari kurumlar ve eğitim kurumlarının konsorsiyumudur

  -Erişim Hızı: Kullanıcı için bir web sitesinde en önemli şey, web sitesine erişimdir. Eğer bir kullanıcı siteye giriş yaptıktan sonra, maksimum site 10 saniye içinde açılmıyorsa, kullanıcı o siteyi kapatmaktadır

  -Kolay Erişim: Kullanıcı web sitesi içeriklerine, hızlı ve kolay ulaşabilir olması gerekmektedir. Site içerisinde yardımcı araç ve arama motorları kullandırılarak, kullanıcını istediği veriye hızlı bir şekilde ulaşması sağlanmalı.

  -Dikkatini Çekme: Kullanıcılar web sitesinde bir bölüme direk girişi yapmak yerine, ilk önce gözden geçirirler ve dikkatini çeken alanlara doğru yönelirler. Bunun için, kullanıcının sitede dikkatini çekecek, vurucu bölümler yapmak en doğru olandır.

  -Kişisel Bilgi Talebi: Bir web sitesinde zorunlu olmadığı halde, kullanıcıyı kişisel bilgilerini vermek zorlanmamalıdır. Çünkü doğru yerde istenmeyen kişisel bilgi, kullanıcıyı siteniz hakkında yanlış düşünmeye sevk edebilir.

  -Tasarım ve Estetik: Kullanıcılar bir web sitesinde renklerin uyumu, içeriğin kalitesi, şekillerin, şemaların birbirleriyle ahengini olmasını isterler. Aksi takdirde kullanıcı web sitesinden sıkılıp kapatabilir.

  -İçerik: Web sitesinde ki içeriğin kalitesi çok önemlidir. Kullanıcı öğrenmek istediği veya merak ettiği bilgileri bir web sitesinde buluyorsa, doğru yerde olduğu kanısına çabuk ulaşır ve sitede uzun bir süre zaman geçirir.

  -Teknolijinin Uyumu: Bir web sitesi görüntülenirken kullanılan teknoloji, uyumu ve kullanıcıya sıkıcı gelmemesi önemledir. Mesela sitede, gereksiz bir yerde flash kullanılması, hiç olmayacak yerde pop – pop açması bunların bazılarına örnektir.

 • Hedef
 • Web tasarımı yaptırmak ve sonucunda başarıya ulaşmak oldukça önemli. Sanal dünyada yerini almayanların sektörünün gerisinde kaldığı düşünülürse ilk olarak kurumsal vitrinlerinizin oluşturulmasında yarar var. Başarılı bir web tasarım hizmeti ile:

  • Firmaların aynı şehirde bulunduğu müşteri ile ayrı kıtada bulunduğu müşteriye yakınlığı eşit seviyeye gelecek, coğrafi uzaklığın bir önemi kalmayacaktır.
  • Web Tasarımı yaptırmak firma için olumlu bir imaj oluşturacaktır.
  • Firmalar web tasarımı yaptırarak yenilik ve gelişmelerini müşterilerine bildirebilecek, kampanyalarını paylaşabileceklerdir.
  • Basılı materyal şeklinde hazırlanan tanıtım araçlarından kurtularak tanıtım masraflarında ciddi bir maliyet düşüşü yaşayabileceklerdir.
  • 7/24 açık olması sayesinde e-ticaret çözümlemesi olan ve satış yapılan siteler gece gündüz para kazandırmaya devam edecektir.
  • E-Ticaret çözümleri ile satış rakamları yukarılara çekilecektir.
  • Arama motorlarında bulunabilecek ve müşteri kazanabileceklerdir.
  • Google’da birinci sayfada çıkarak sektör rekabetine ortak olabilecekler.
  • Güven aşılayacaklar.
  • Satış ve pazarlama gelirleri artacak.
  • Profesyonellik göstergesi olarak algılanır.
  • Başarıya giden yolda anahtar olur.
  • Tasarım ve kodlama entegrasyonu kontrolü
  • Sayfa açılış hızı
  • İçeriğinde kullanılan materyal yapısı
  • İnternet tarayıcıları (browser) uyumu
  • Cihaz (smartphone, tablet) uyumu
  • Kodlama hata testleri
  • Retina ayarları (Yüksek çözünürlüklü cihaz uyumluluğu)
  • Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) uygunluğu
  • Font, İcon Kullanımı veya CSS Sprite
  • W3C Testi (HTML5 Doğruluk Testleri)
  • SitemapXML ayarları
  • Güvenlik testleri Web sitesi içeriğinde kullanılan modüller, görseller, eklentiler vb. gibi yazılımların düzgün çalıştığının onayını almak için testlere yüksek oranda ihtiyaç vardır.
  • Yapılacak web sitesiyle, kurumun imajını daha yukarıya taşınması .
  • Web sitesinde, kullanıcının kolay ulaşabileceği şekilde, ayrıntılı ürün ve hizmetleri sunmak.
  • İşletmemizin diğer kurum ve kuruluşlardan farklılığını göstermek.
  • Sektörümüzle ilgili hedef kullanıcılarımız hakkında veri toplamak.
  • İşletmemizin iş akışını ve çalışma sistemini anlatmak.
  • Bazı bilgi amaçlı siteler için kaynak oluşturmak. (Haber siteleri, bloglar,formlar)
  • Şirkete web sitesi aracılığıyla, personel tedarik etmek.
  • Web sitesi aracılığıyla, siteye kullanıcı çekerek ürün ve hizmetlerimizin daha fazla kiyleye ulaşmasını sağlamak.
  • İş akışımızda kurum içinde ve dışında online iletişimi artırmak.
  • Web sitesi aracılığıyla online platformda işletmedeki iş yükünü hafifletmek.
 • Destek
 •  

  • Web sitenizin yönetim paneli eğitimi sonrası şifreleriyle teslim aldıktan sonra mesai saatleri içinde ücretsiz telefon desteğimiz bulunmaktadır.
  • Ücretsiz mail desteğimiz bulunmaktadır.
  • Sitenizi ilk teslim alırken ücretsiz, Outlook kurulumu ve mail imzanız oluşturulur.
  • Yıl içinde küçük değişiklikler (resim, yazı, adres, telefon) ücretsizdir.
  • Web siteniz yayınlandıktan sonra müşterinin isteği doğrultusunda profesyonel seo hizmeti verilmektedir.
  • Web sitenizde yapacağınız değişikler için sizlere özel panel eğitimi.

   

  MİNİ WEB TASARIM

  1000 TL

  + KDV

  Standart Tasarım

  Mobil Uyumlu

  Seo Uyumlu

  5-10 Sayfa İçerik

  1 Yıllık Hosting Maliyeti

  1 Aylık Site Destek

  EKO WEB TASARIM

  1500 TL

  + KDV

  Standart Tasarım

  Mobil Uyumlu

  Seo Uyumlu

  10-20 Sayfa İçerik

  1 Yıllık Hosting Maliyeti

  1 Yıllık SSL Sertifikası

  2 Aylık Site Destek
  KURUMSAL WEB TASARIM

  2000 TL

  + KDV

  Özel Tasarım

  Mobil Uyumlu

  Seo Uyumlu

  15-25 Sayfa İçerik

  1 Yıllık Hosting Maliyeti

  1 Yıllık SSL Sertifikası

  Yönetici Paneli Desteği 

  3 Aylık Site Destek  PRO WEB TASARIM

  3500 TL

  + KDV

  Özel Tasarım

  Mobil Uyumlu

  Seo Uyumlu

  25-50 Sayfa İçerik

  2 Yıllık Hosting Maliyeti

  2 Yıllık SSL Sertifkası 

  Yönetici Panel Desteği

  Özel Logo Tasarımı

  Sektörel Eklentiler


  12 Aylık Site Destek