Pazartesi- Cumartesi 09:00-18:00
Email [email protected] Şimdi Arayın! +90 539 860 49 35
Pazartesi- Cumartesi 09:00-18:00
Email [email protected] Şimdi Arayın! +90 539 860 49 35

KURUMSAL HOSTİNG

Kurumsal Hosting

The Adam Bilşim Hizmetleri sunucu kiralama ve hosting servislerimizde ilk hedefimiz içinde bulunduğumuz çağın gereklerine uygun hizmet ve kalitenin müşterilerimize kesintiye uğramadan ulaştırılmasıdır.

Hosting servislerimizden;

Web Siteleri için barındırma ve isim tescil hizmeti, s adece kendi firmanıza özel sunucu kiralama hizmeti,  sadece kendi web ve mail trafiğiniz için sunucu kiralama hizmeti, İnternet üzerinden veri yedekleme hizmeti, veritabanı ve depolama ihtiyaçlarınız için sunucu kiralama hizmeti, sahip olduğunuz sunucunuz için yüksek hızda internet bağlantı hizmeti, ses trafiğinizin taşınması hizmeti, alanlarında bu servislerimizden yararlanabilirsiniz. 

Hizmet ilkemiz yüksek kalite ve güvenlik, erişim hızı ve eşsiz veri depolama kapasitesidir. Sunucularımızın sizlere daha iyi hizmet verebilmesi için kapasitelerini en iyi performans seviyelerine optimize etmekteyiz. Tüm hizmetlerimizde uzaktan yönetilebilen yönetim panellerimiz ve çağrı merkezimiz ile karşılaşabileceğiniz olası soru ve sorunlarda sürekli olarak yanınızdayız.

1000
Müşteriler
1000
Web Siteleri
0%
Mobil Uyumlu
0
YIL

Bizimle iletişime geçin.

Bizimle iletişime geçerek, projenize start verebilirsiniz. Web tasarımın gücü ve önemi günümüzde daha yadsınmaz hale geldi. Daha da güçlü olamaya devam ediyor.

 E-mail [email protected]

 Telefon! +90 539 860 49 35