Pazartesi- Cumartesi 09:00-18:00
Email [email protected] Şimdi Arayın! +90 539 860 49 35
Pazartesi- Cumartesi 09:00-18:00
Email [email protected] Şimdi Arayın! +90 539 860 49 35

KURUMSAL KİMLİK

THE ADAM ile Kurumsal Kimliğiniz Tarz Sahibi Olsun!

Gelin, kendinizi ve kurumunuzu bize anlatın ve ardından kurumsal kimlik ögelerinizi saptama ve tasarlama işini Arma’ya bırakın. Markanız ya da kurumunuz için sektörünüzde fark yaratacak tasarımlar ile sizi rakiplerinizden bir adım öne taşıyalım!

Şık Bir Duruşunuz Olsun!

Doğru mesajları, doğru kurguyu ve doğru kurumsal kimlik ögelerini seçmenizin ardından yapmanız gereken sizi rakiplerinizden sıyıracak şıklıkta bir kurumsal kimlik bütününe sahip olmaktır. Sıradan, markanızın farkını ortaya çıkarmaktan uzak tasarımlardan ve mesajlardan uzak durmalısınız. Sektöre şık bir duruş ile kurumsal kimliğinizi yansıtmalısınız.

Kim Olduğunuzu Doğru Anlatın!

Sektörünüzde fark yaratmak ve kendinizi doğru yerlerde konumlandırmak için kurumsal kimliğinizin olması artık yeterli değil, Doğru kurgulanmış ve eksiksiz olması gerekli. Kurumsal kimlik ögeleriniz ile hedef kitlenizin kafasında iz bırakırsınız. Markanızı hedef kitlenize en doğru ve en eksiksiz şekilde anlatmak için kurumsal kimlik ögelerinizin bir bütün oluşturması ve aynı doğrultuda mesajlar vermesi gerekir.

 

1000
Müşteriler
1000
Web Siteleri
0%
Mobil Uyumlu
0
YIL

Bizimle iletişime geçin.

Bizimle iletişime geçerek, projenize start verebilirsiniz. Web tasarımın gücü ve önemi günümüzde daha yadsınmaz hale geldi. Daha da güçlü olamaya devam ediyor.

 E-mail [email protected]

 Telefon! +90 539 860 49 35