Pazartesi- Cumartesi 09:00-18:00
Email [email protected] Şimdi Arayın! +90 539 860 49 35
Pazartesi- Cumartesi 09:00-18:00
Email [email protected] Şimdi Arayın! +90 539 860 49 35

SOSYAL MEDYA

Sosyal Medya ve Kullanımı

Son yüzyılda insanların birbirleri daha kolay etkileşim sağlaması ve birbirinden daha “hızlı” haber alabilmesi amacıyla mobil cihazlarında hayatımıza girmesi ile internet dünyasına hızlı ve kitlesel adaptasyon sağlandı. BU adaptasyon sürecinde işletmelerinde sosyal ve digital mecrada varlığı yadsınamaz bir hale geldi. Çünkü onlar da potansiyel olarak müşteri sayısını arttırarak ürün ve hizmetlerinin daha geniş kitleleler ile buluşturulması yönünden internetin etkili gücünden yararlanma arayışlarına başladılar. Bu ihtiyaç doğrultusunda önemi artan “sosyal medya danışmanlığı” sektörü hizmet vermeye başladı. Bu alanda işletmelerin popüler halde, ürün ve hizmetlerinden insanları haberdar etmeleri amaçları haline gelerek daha çok sayıda müşteri kitlesi oluşturma vizyonuna giriştiler. Yani bir zamanlar radyolar ve televizyonlar gibi kitle iletişim araçlarının üstlenmiş olduğu ürün ve hizmetlerin tanıtımına artık, bu yeni dünyada “sosyal medya hesapları” sahip oldu.

Peki bu süreçlerde biz sizin için neler yapıyoruz ?

  • Hedef analiz doğrultusunda hedef kitlenize göre sosyal medya mecraları seçimi gerçekleştiriyoruz.

  • Sosyal medya platformlarını markanızla özleştiriyor ve kurumsal kimliğiniz doğrultusunda profillerinizi oluşturuyoruz.

  • Müşterilerinizi etkileyecek ve marka değerinizi arttıracak içerikler hazırlıyor ve bunları sosyal medya yönetimi ekibimiz ile müşterilerinize sunuyoruz.

Müşterilerinizle Sosyal Platformlarda Kurumsal Bağınız olsun.

İnsanlar doğası gereği dahiliyet ve aidiyet psikolojisi dahilinde hareket etmektedir. Bu insanlar herhangi bir elit grubun parçası olmaktan gurur duyarlar. Klüp, dernek, spor klübü üyeliklerinden alışveriş alışkanlıklarımıza kadar aslında farkında olsakta olmasakta zihnimiz dahil olma aidiyet ruh hali içindedir. Bu davranış biçimlerini avantaja çevirmek ve onlara hizmet etmek, uyanık girişimcilerin avantaj kazanacağı bir durumdur.

Bu stratejide üç aşamalı bir avantaj söz konusu.

  • Birinci olarak, ürünleri ve hizmetleri birlikte sunmak çok verimli bir yoldur.

  • İkincisi, işinizde devamlılığı artırmak için iyi bir yoldur.

  • Sonuncusu ürün veya hizmetinize yüksek talepkarlığı cesaretlendirir.

1000
Müşteriler
1000
Web Siteleri
0%
Mobil Uyumlu
0
YIL

Bizimle iletişime geçin.

Bizimle iletişime geçerek, projenize start verebilirsiniz. Web tasarımın gücü ve önemi günümüzde daha yadsınmaz hale geldi. Daha da güçlü olamaya devam ediyor.

 E-mail [email protected]

 Telefon! +90 539 860 49 35