Pazartesi- Cumartesi 09:00-18:00
Email [email protected] Şimdi Arayın! +90 539 860 49 35
Pazartesi- Cumartesi 09:00-18:00
Email [email protected] Şimdi Arayın! +90 539 860 49 35

WEB TASARIM

Web Tasarım Aşamaları

Web tasarım nezdinde sürecin ilk aşaması teknik analiz & projelendirme’ dir. Kurumsal bilgileriniz, ürün yada hizmetleriniz hakkında veriler kayıt edilir, bu veriler ışığında teknik analiz yapılır, beğendiğiniz internet sayfaları incelenir ardından sektöre ve içeriğe uygun tasarım uygulaması aşamasına geçilir. Bu bilgiler doğrultusunda ortaya çıkan tasarım müşterinin onayından geçtikten sonra sitenin kodlamasına geçilir. Projenin farklı ekran boyutlarında çalışması, hızı , tüm tarayıcılarda çalışması sağlanır. Tasarım ve kodlama işlemi bittikten sonra bir demo hazırlanarak müşteriye sunulur. Müşteri sistemi inceleyip, uygulamanın sorunsuz ve hatasız çalışmış olduğunu onayladıktan sonrasında şirket tarafından destek sürecine geçilir.

Web Tasarımı Yaptırmanın Artıları ve Önemi

İnternet aleminin marka bilinirliğini etkilediği ve bu mecrada yerini almayanların sektörün gerisinde kaldığı internet erişimi çağında, kurumsal kartvizitiniz olarak kurumsal web site tasarımına olan ihtiyaçta artmış durumda ve gittikçe artmaya devam ediyor ancak bir internet sitesinin başarılı olabilmesi için tasarımının içeriği ve sektörüne uygun olması gerekir.

Başarılı bir internet sitesinin artıları:

Coğrafi uzaklığın bir ehemmiyeti kalmayacak ayrı kıtada olan sektörel hizmet alıcısı ile size yakın olan alıcılarınız denk seviyeye gelecektir. Yenilik ve büyümelerinizi kolaylıkla ve aynı anda kitlelere bildirebilir ve kampanyalarınızı paylaşabilirsiniz. Web tasarımınız şirketinize pozitif bir tesir yapar. İşletmenizin tanıtımı için yaptığınız afaki harcamalardan kurtularak tanıtım giderlerinizi asgariye indirebilirsiniz.

1000
Müşteriler
1000
Web Siteleri
0%
Mobil Uyumlu
0
YIL

Bizimle iletişime geçin.

Bizimle iletişime geçerek, projenize start verebilirsiniz. Web tasarımın gücü ve önemi günümüzde daha yadsınmaz hale geldi. Daha da güçlü olamaya devam ediyor.

 E-mail [email protected]

 Telefon! +90 539 860 49 35