THE ADAM
Yaratıcı, Benzersiz ve İlham Verici

WEB TASARIM

Markanızın hitap ettiği sektöre ve kitleye en uygun Web Tasarım, SEO, Dijital Pazarlama, Kurumsal Kimlik çalışmalarını sunabilmek adına; hizmet sürecimizi, hem bilgi ve tecrübeye dayanan birikimimizle hem de özgünlüğe ve yenilikçi fikirlere katkı sağlayan enerjimizle gerçekleştiriyoruz.

HakkımızdaTeklif Al
Global Dünyayı Yakalamak İçin Teklif Al

Hızlı Teklif Al

  Sektörünüzde Fark Yaratın!

  Markanız için ne gibi değerler oluşturabiliriz?

  ➡ Firma Adı : THE ADAM
  ➡ Kuruluş Yılı : 2013
  ➡ Hizmet Türü : Kurumsal Web Tasarım
  ➡ Hizmet Türü: SEO
  Değer Yaratıyoruz.
  Kendini sürekli yenileyen, geliştirerek, dijital dünyanın hareket alanlarını keşfetmenize yardımcı oluyoruz.
  Satışlarınızı Arttırıyoruz.
  E-ticaret’te yeni müşteriler kazandırmak, satışlarınızı arttırmak için uzun vadeli, stratejik planlamalar kurguluyoruz.
  360 Derece Partner Desteği
  Partnerlik yaptığımız bir çok farklı firma ile 360 derece tüm dijital isteklerinize destek veriyoruz.
  7/24 Teknik Destek
  Satın alma işlemini yaptıktan sonra yaşadığınız sorunlarda teknik ekibimiz ile sizlere yardımcı oluyoruz.

  Söz konusu hayalleriniz olduğunda biz buradayız.

  Beklemeyin hemen bize ulaşın, The Adam olarak hayallerinizi gerçekleştirelim… Kalite söz konusu olduğunda, daha iyi bir üretim yöntemi yoktur.
  Yaratıcı, Benzersiz ve İlham Verici

  Satış ve pazarlama için mükemmel bir web sitesi oluşturalım.

  KURUMSAL WEB TASARIM
  Sizin için kurumsal kimliğinizi yansıtabilen, tüm cihazlarda kolaylıkla kullanılabilen, arama motorlarına ve kullanıcı deneyimine uygun tasarlanmış olan bir web sitesi yayınlıyoruz.
  SEO – ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU
  Potansiyel müşterileriniz sektörünüzle ilgili kelimeleri arattığında en üst sıralarda sizi görülebilsin diye SEO firmanıza özel strateji geliştirirerek uzun süre uzun sürede yer almanız için strateji geliştiriyoruz.
  E-Ticaret – Online Satış
  Sizin için müşterilerinizin sınırsız sayıda ürünü rahatlıkla görebileceği, inceleyebileceği, tüm cihazlardan kolaylıkla sipariş verebileceği, tüketici deneyimine uygun bir e-ticaret sitesi yayınlıyoruz.
  DRONE ÇEKİMİ
  Sosyal medya ve web sitenizde kullanabileceğiniz ürün, hizmet veya etkinlikleriniz için havadan video çekimine ihtiyaç duyan firmalara, gelişmiş profesyonel 4K drone çekimi hizmeti sunmaktayız.
  BAKIM VE GÜNCELLEME
  Zamanla güncelliğini kaybeden web siteleri ihtiyaçları doğrultusunda içeriklerini sürekli güncellemelidir. Eğer sitenizi bitirdikten sonra uzun süre içerik güncelleme yapmazsanız sıralamada düşüşler yaşayabilir.

  Web tasarım, şahıs veya firmalar tarafından satışa sunulan ürün ve hizmetleri internet ortamında tanıtmak üzere yazılım tasarlamaktır. Bir başka deyişle; gerçek veya tüzel kişileri ve bu kişilerin sunduğu hizmet ve ürünleri sanal ortamda temsil etmesi için web sitesi tasarlama işine ve bu kapsamda yapılan çalışmalar bütününe ‘web tasarım’ denir. Belli bir hedef ve prensipler oluşturulan web tasarımın uygulamaya geçirilmesi, web sitesini meydana getirir.

  Web tasarım hizmetimizi birçok ön araştırmayla temellendirerek yapıyoruz. Böylelikle web sitenizi firmanızın sektörel ve kurumsal kimliğini yansıtabilecek nitelikte tasarlıyoruz. Tasarımın tema, ikon, font, vektör, renk, çizgi gibi tüm detaylarına özen göstererek hedef kitlenize hitap eden bir bütünlüğe sahip olmasını sağlıyoruz. Tasarımlarımızda müşterilerinize her türlü cihazdan kaliteli bir kullanıcı deneyimi sunmanızı sağlayan mobil uyumluluk (responsive) özelliği vardır. Tasarımlarımız arama motorlarına uyumludur ve SSL sertifikasına sahiptir.

  Web tasarım ajansları; firmaların veya şahısların web sitesi ve web tasarım ihtiyaçlarını gideren, onlar için özel web siteleri tasarlayıp internet ortamında yayınlayan kurumlardır. Web tasarım ajansları; talep edildiği takdirde web sitelerinin güncelleme ve bakımını da yapabilmektedir.

  Teknolojik açıdan gelişen bir dünyada kurumsal bir web sitesi sahibi olmak her türlü firmanın ihtiyacı olmaya başlamıştır. Çünkü artık müşterilerin çoğu internet üzerinden gelmektedir. Müşteriler iş birliği yapacağı firmayla ilk olarak internet üzerinde karşılaşmaktadır. Günümüzde kurumsal kimliklerini yansıtacak bir web sitesine sahip olmayan firmalar, internet üzerinden müşteri edinme fırsatını kaçırmakla beraber mevcut müşterilerini de kaybetme riskiyle karşı karşıyadır. Bunun sebebi, web sitesinin kurumsal bir firmanın en olmazsa olmaz unsurlarından biri olarak görülmeye başlamasıdır. Markasına değer veren bir firmanın web sitesi edinmemiş olması düşünülemez. Bu açıdan müşteriler de web sitesi olmayan firmaların kurumsallığını sorgulamaktadır.

  Web tasarım hizmetinde fiyatlar, birçok faktöre göre değişiklik gösterebilmektedir. Fiyat belirlemeye önemli etkide bulunan birçok özellik vardır ve bunların hepsi ayrı birer detay olarak farklı yaptırımları gerektirir. Nitelikli bir web tasarım şirketi, hizmet vereceği firmanın veya şahsın web tasarım ihtiyaçlarını analiz ederek ona göre teklif oluşturur. Biz THE ADAM olarak talep ve beklentilerinize göre size özel web tasarım hizmeti veriyoruz.

  Müşteri ile bir araya gelerek ilk görüşmeyi sağlanır. İlk görüşmede yapılacak web tasarım çalışmasını anlamaya, müşteriyi tanımaya çalışırız. Gerekli ön bilgileri, logoyu ve tasarımda kullanılacak görselleri aldıktan sonra web tasarım çalışmalarına başlanır. Önce yapılacak web sitesi çalışması için sektörel bir araştırma yapılır. Yurt içinde ve yurt dışında aynı sektörde yapılmış çalışmalar bilgi amaçlı incelenir. Müşterinin beklentileri doğrultusunda örnek çalışmalar iletir. Seçilen örnek üzerinden çalışma başlar. Aynı süreç içerisinde sitenin mobil versiyonu yapılır. Bir bütün halinde proje müşteriye sunulur. Gerekli onaylar alındıktan sonra web sitesi test edilir ve yayına açılır. Mail gönderme, google kaydı, harita işlemleri v.s. ayarlar yapıldıktan sonra yayın testleri yapılarak çalışma sonlandırılmış olur.

  Bizden aldığınız hizmet ile kazancınıza yatırım yapın.

  Dijital Pazarlama dünyasındaki en yeni stratejileri takip ediyor, bu stratejileri sektörel ve kurumsal kimliğinize uyarlayarak ihtiyacınıza en uygun çözümleri üretiyoruz.
  İş Süreçlerimiz

  Nasıl Çalışıyoruz?

  Müşterilerimizi çok iyi dinler, ne istediklerini tam olarak anlar ve gerekli talimatları alırız. Rakip şirketleri analiz ediyor, müşterilerimiz için daha iyi düşünüyor ve planlıyoruz.

  Fikirler Oluşturup, Tasarıma Başlıyoruz.
  Sunmak isteğiniz hizmetlere veya ürünlere göre hedef kitleniz hakkında bilgi ediniyoruz.Tasarım aşamasında firmanızın hedeflerini ve sektörel uyumu dikkate alıyoruz
  İçerikleri Hazırlayıp Siteyi Yayına Alıyoruz.
  Tasarım aşamasında firmanızın hedeflerini ve sektörel uyumu dikkate alıyoruz. Tasarımı kendi özgün tarzımızla geliştirerek tamamlıyoruz.

  Blog