Hakkımızda

The Adam Yazılım, web tasarım ve yazılım alanında iddialı bir firma olarak ortaya çıkmış olan ve sürekli yeniliği yakalayan yapısıyla gelişmeye devam eden The Adam, müşterilerinin beklentilerine en uygun ve en nitelikli çözümleri sunarak hizmetini özenle gerçekleştirmektedir. The adam, firmanızın hassasiyetlerini gözeterek beklentileriniz doğrultusunda firmanızın web tasarım ihtiyaçlarını analiz eder ve çözüme kavuşturur. The Adam, faaliyetini yürüttüğü işleri layıkıyla müşterilerine teslim edebilme sorumluluğunun bilincindedir.

Neden bizi seçmelisiniz?

  • Profesyonel Ekip
  • Responsive Tasarım
  • Teknik Destek
  • Memnuniyet
  • Ücretlendirme

Vizyonumuz

Müşterlerinin internetten en yüksek verimi alabilmeleri için çalışmakta olan The Adam firmasının sektöründeki başarısı, sunduğu hizmetlerin temelinde yer alan iş ahlakının ve titizliğinin bir neticesidir. Faaliyetini yürüttüğü işleri layıkıyla müşterilerine teslim edebilmesinin sebebi budur. The Adam firması, yaptığı işi sadece tecimsel bir vecibe olarak görmeyip, işini tutku haline getirmiş ve hayata bu alandan da verilecek bir anlam olduğunun müddeisi olmuştur. Bununla beraber bulunduğu yazılım alanında yerli ve milli olarak ülkesini uluslararası çapta temsil etmeyi kendine vazife addetmiştir.

İş Süreçlerimiz

56

Müşteri Portföyü

48

Yapılan İş

12

Devam Eden İş

Mutlu müşteriler bir defa konuşur.

“Gerçekten abartmıyorum muhteşem tasarımlar ve inanılmaz kolay yönetim paneli. Bana göre bu konuda en iyisisiniz. Akıllı yönetim paneli sizi tamamen muhteşem kılıyor kullanıcılara inanılmaz kolaylık sağlıyor.”

Turgay Baykal

remaxkale.com

“Şirket için web adresinde tek çözüm ortağı olduğunuz için teşekür ederiz. Birliktelimizin yeni projelerimizde devam etmesi dileğiyle.”

Aziz Bingöl

cozumhukuk.com.tr

“Web sitemizde emeğe geçen herkese teşekkür eder , bundan sonraki site yapımlarında tekrardan görüşmek üzere basarılarınızın devamını dilerim.”

Şafak Engin

ozgunes.com

“Kendimi şanslı hissettim sayenizde. Bu zamana kadar bir çok site kurdurdum, bir çok firma ile çalıştım. Fakat işini bu kadar seven ve başarılı işler sunan en önemlisi sözünde duran fazla bulamadım. Sizle tanıştığım için çok mutluyum. ”

Barış Aslan

akyapigio.com