THE ADAM
Yaratıcı, Benzersiz ve İlham Verici

Kurumsal Hosting

Mobil cihazınız ile e-postalarınıza dilediğiniz yerden kesintisiz olarak maillerinize erişebilirsiniz. Kullanışlı arayüzü ile iPhone ve Android gibi birçok işletim sisteminin tarayıcısı ile %100 uyumlu olarak çalışır.

Web TasarımTeklif Al
Global Dünyayı Yakalamak İçin Teklif Al

Hızlı Teklif Al

  KURUMSAL HOSTİNG

  Kurumsal Mail ve Hosting nedir?

  Web siteniz; markanıza, internet ortamında oluşturduğunuz sanal bir mağazadır. Bu mağaza üzerinden oluşturulanlar profesyonel e-posta adresleriyle işinize prestij kazandırın.

  Neden Önemlidir?

  Kurumsal hosting ve mail sahibi olmak, firmanızın web sitesiyle karşılaşan bir kullanıcının gözündeki ilk izlenimin olumlu olmasını sağlar. İlk izlenim ise başlayan bir iletişimin nasıl devam edeceğini belirleyen temel etkenlerden birisidir. Biriyle ilk defa karşılaştığınızda onda bıraktığınız izlenim, sürdürecek olduğunuz iletişimin ilerleyen evrelerinde belirleyici bir rol oynar.

  Gerçek hayatta olduğu gibi sanal iletişimde de ilk izlenim önemlidir. Web siteniz; markanıza, internet ortamından ulaşan kişilerde ilk izlenimi oluşturan sanal bir iletişim mağazasıdır. Bu doğrultuda alan adı ve e-posta adreslerinin uzantıları, profesyonel olarak ürün satışı yapan veya hizmet veren firmaların kurumsallığını pekiştiren etkenlerdendir.

  Hosting
  Bir web sitesindeki sayfaların, görüntülerin, içeriklerin internet kullanıcılarına ulaşılabilir olması için bir bilgisayarda barındırılmasıdır. Buna barındırma hizmeti de denilebilir.
  Kurumsal Mail Hosting
  Firma çalışanları olarak gerek iç iletişiminde gerek dış iletişiminde kullanabileceğiniz e-posta servisi edinebilmek için gerekli olan bir barındırma hizmetidir.

  Söz konusu hayalleriniz olduğunda biz buradayız.

  Beklemeyin hemen bize ulaşın, The Adam olarak hayallerinizi gerçekleştirelim… Kalite söz konusu olduğunda, daha iyi bir üretim yöntemi yoktur.

  Sık Sorulan Sorular

  NameServer (NS) adından da anlaşılacağı üzere alan adlarının sorgulanmasında kullanılan isim sunucularına verilen isimdir.

  Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard.

  Kuracağınız web sitesinin gereksinimlerini belirleyip, bu iş için ayırmayı düşündüğünüz bütçeye karar verdikten sonra sıra web hosting firmasını seçmenizi öneririz.

  Bir şirketin kimliğini oluşturan belki de en önemli unsurlardan biri şirket uzantılı e-posta hesaplarıdır.

  info@firmaadi.com
  bilgi@firmaadi.com
  satis@firmaadi.com
  muhasebe@firmaadi.com
  finans@firmaadi.com

  Çok sayıda spam mail mi alıyorsanız, virüslü mailler bilgisayarınızı tehdit ediyorsa, gönderdiğiniz mailler gelen kutusu yerine spam klasörüne düşüyorsa, şirket maillerinizde hizmet kesintisi yaşıyorsanız kurumsal mail tam size göre…

  Kurumsal mail hizmetinden faydalanabilmek için teklif al formumuzu doldurmanız gerekmektedir. Sonrasında ekibimiz sizinle iletişime geçerek hizmeti satın almanıza destek olacaktır.