THE ADAM
Yaratıcı, Benzersiz ve İlham Verici

SEO

Tecrübelerimiz doğrultusunda olumlu sonuçlar veren site içi SEO ve site dışı SEO stratejileri geliştirdik. Etkili SEO yöntemlerimiz ile arama motorlarının ilk sıralarına yerleşin. Hedef kitleniz, arama motorlarında sektörünüzle alakalı kelimeleri arattığında üst sıralarda siz görünün.

Dijital PazarlamaTeklif Al
Global Dünyayı Yakalamak İçin Teklif Al

Hızlı Teklif Al

  Sektörünüzde Fark Yaratın!

  SEO

  Anahtar Kelime Araştırması
  Ürün, hizmet veya genel bilgi ararken arama motorlarına girdiği arama terimlerini buluyoruz.
  Sektör ve Rakip Analizi
  Sektörünüzdeki rakipleri belirlediğiniz ve ürünlerini, satışlarını ve pazarlama stratejilerini araştırarak bir analiz çıkartıyoruz.
  SEO ve İçerik Stratejisi
  İçerik stratejisi, hedeflerinize ulaşmak için içeriklerden yararlandığınız bir plandır. Başarılı bir içerik stratejisi, hedef kitlenizi kendine çeker ve satın alma işlemine destek olur.
  Dönüşüm Optimizasyonu
  Performans optimizasyonu, web sitenizin veya mobil ziyaretçilerinizin istenen eylemi gerçekleştirme hızıdır.

  Söz konusu hayalleriniz olduğunda biz buradayız.

  Beklemeyin hemen bize ulaşın, The Adam olarak hayallerinizi gerçekleştirelim…
  Kalite söz konusu olduğunda, daha iyi bir üretim yöntemi yoktur.
  Nasıl SEO Yapılır?

  On-Page SEO

  Sayfa İçi SEO, temel olarak sitenizdeki içerik ve başlıkların analizini kapsar. SEO için uygun etiketler eklemek, kopya başlık ve içerikleri belirlemek gibi sitenizdeki başlıkları analiz ederek sayfa içi SEO performansınızı artırabilirsiniz. Ayrıca yeni içerik oluştururken SEO uyumlu içerik optimizasyonu yapmanız içeriğinizin SEO kalitesini artıracaktır.

  Teknik SEO
  Teknik SEO, esasen SEO’nun site içi düzenlemeleri kapsayan temel bölümlerinden biridir. Sitedeki bozuk sayfa ve görsellerin tespiti, URL yapılarının kontrolü, tarama bütçesinin optimizasyonu gibi birçok konu teknik SEO kapsamına girer.
  Sayfa Dışı SEO
  Google ve diğer arama motorları web üzerindeki referansları takip ettiği için başka bir siteden size yönlendirilen linke backlink denir ve arama motorları tarafından referans olarak algılanır. Bu nedenle olabildiğince doğal bir dış bağlantı oluşturmanız gereklidir.

  Bizden aldığınız hizmet ile kazancınıza yatırım yapın.

  Dijital Pazarlama dünyasındaki en yeni stratejileri takip ediyor, bu stratejileri sektörel ve kurumsal kimliğinize uyarlayarak ihtiyacınıza en uygun çözümleri üretiyoruz.
  İş Süreçlerimiz

  SEO Neden Önemlidir?

  THE ADAM Teknoloji olarak sitenizi oluştururken teknik ve aktif SEO kurallarını dikkate alıyor ve web sitenizi bu kurallara göre oluşturuyoruz.

  Hedef Kitle
  İşletmeler, web sitelerinde yer alan ürün ve hizmetleri potansiyel müşterilerine ve hedef kitlelerine ulaştırmak zorundadır. Web sitelerine ne kadar çok kullanıcı getirirlerse, satışlarını o kadar artırır.
  Optimize Etmek
  Web sitelerinde SEO detaylarını optimize etmek ve anahtar kelimeleri optimize etmek 3 ay gibi kısa bir sürede bile toplam trafiklerini arttırabilir.