THE ADAM
Yaratıcı, Benzersiz ve İlham Verici

Hazır Web Tasarım

Sizin için kurumsal kimliğinizi yansıtabilen, tüm cihazlarda kolaylıkla kullanılabilen, arama motorlarına ve kullanıcı deneyimine uygun tasarlanmış olan bir web sitesi yayınlıyoruz.

Web TasarımTeklif Al
Global Dünyayı Yakalamak İçin Teklif Al

Hızlı Teklif Al

  Sektörünüzde Fark Yaratın!

  Hazır Web Tasarım Hizmeti

  Yalınlık
  Firmanızı doğru ve tam yansıtır nitelikte içeriklerin yer aldığı bir web site oluşturulur.
  Tutarlılık
  Responsive tasarım ile tüm cihazlardan en doğru şekilde görüntülenebilen bir web site oluşturulur.
  Doğru Analiz
  Arama motorlarına ve kullanıcı deneyimine uygun olan bir web site oluşturulur.
  7/24 Destek
  Satın alma işlemini yaptıktan yaşadığınız sorunlarda yardımcı oluyoruz.

  Söz konusu hayalleriniz olduğunda biz buradayız.

  Beklemeyin hemen bize ulaşın, The Adam olarak hayallerinizi gerçekleştirelim… Kalite söz konusu olduğunda, daha iyi bir üretim yöntemi yoktur.

  Hazır Web Tasarım

  Yaratıcı, Benzersiz ve İlham Verici

  KURUMSAL WEB TASARIM
  Sizin için kurumsal kimliğinizi yansıtabilen, tüm cihazlarda kolaylıkla kullanılabilen, arama motorlarına ve kullanıcı deneyimine uygun tasarlanmış olan bir web sitesi yayınlıyoruz.
  SEO – ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU
  Potansiyel müşterileriniz sektörünüzle ilgili kelimeleri arattığında en üst sıralarda sizi görülebilsin diye SEO firmanıza özel strateji geliştirirerek uzun süre uzun sürede yer almanız için strateji geliştiriyoruz.
  DİJİTAL PAZARLAMA
  Dijital pazarlama stratejileri ile daha hızlı bilinirlik sağlayın. The Adam ile çalışarak dijital dünyadaki her kanaldan müşterileriniz ile iletişim kurun. Doğru zamanda doğru kişilere ulaşarak pazardaki payınızı büyütün.
  İş Süreçlerimiz

  Siteni Kendin Düzenle

  Sizin için hazırlamış olduğumuz tasarımlarımızdan bir tanesini seçin. Eğitimlerimize katılın. Web sitenizi düzenlemeye başlayın.

  Domain ve Hosting Satın Alın, Bize İletin
  Domain ve hosting satın alın. Sizin için web site yönlendirmelerini, Mail ve SSL süreçlerinin kurulumları gerçekleştirelim.
  Sektörünüze Uygun Web Tasarımı Seçin
  Sunduğumuz tasarımlar arasından sektörünüze yada işinize uygun tasarım seçin, dakikalar sonra düzenlemeye başlayın.

  Web Sitenizi Etkin Modüller ile Geliştirin

  Web siteniz üzerinden ürünlerinizi listeleyerek, hizmetlerinizi şube veya mağazanız dışında bulunan internetteki mağazanızda da tanıtarak daha fazla kişiye ulaştırın ve dönüşümlerinizi artırın.

  İşletme, ajans veya bir topluluk ile birlikte çalışan gruplarınızın ekip üyelerini tanıtabilir, fotoğraflarını yayınlayarak öz geçmişlerinden bahsedebilirsiniz.

  Müşterileriniz, tercih ettikleri ürünü ve teslim edilmesini istedikleri adresi belirterek online sipariş başlatabilirler. tüm sipariş detayları; Müşterinin adı, ürün miktarı ve teslimat adresi hakkında e-postanıza bildirimler alacaksınız.