Hazır Web Tasarım Fiyatları
E-ticaret Sitesi Fiyatları

Web Tasarım Fiyatları

Web tasarım fiyatları ortalama maliyeti genellikle 3.000₺ – 12.000₺ arasında değişmektedir.  31 Mart 2023 tarihine kadar %60 indirim’den yararlanmak için hemen teklif alın.

Özgün tasarım fiyatları 20.000₺ – 40.000₺ arasında değişebilmektedir. Her türlü hizmet dahil olduğunda bu fiyat 50.000₺ kadar da artabilmektedir.

Teklif Al
Global Dünya Yakalamak İçin Teklif Al

Hızlı Teklif Al

  Söz konusu hayalleriniz olduğunda biz buradayız!

  %60’a Varan İndirimler İçin Son Gün: 31 Mart 2023

  “Web tasarım ne kadara yaptırılır?”, “Web tasarım hizmetinin maliyeti nedir?” ve benzeri sorular için daha detaylı cevapları bu yazımızda bulabilirsiniz.

  Web Tasarım Hizmetlerimiz

  THE ADAM Web Tasarım Fiyatları 2023

  Bazı web siteleri aslında müşterinin isteğine bağlı olarak daha pahalıya mal olabilir. Ancak, yüksek fiyatlar ve iş kalitesi her zaman doğru orantılı değildir. Bu nedenle, yüksek fiyatlı tüm web tasarım şirketlerinin yüksek kaliteli olduğunu düşünmeyin.

  İnternette web tasarım hizmeti için net bir fiyat görmemenizin sebebi; alacağınız hizmet fiyatının istediğiniz özelliklere göre değişebilecek olmasıdır. Bu yüzden birçok web tasarım ajansının sitesinde “teklif al” sayfası vardır.

  Örneğin biz, firmanızın web tasarım ihtiyaçlarını firmanıza özel olarak analiz ederek size uygun bir teklif oluşturmaktayız.

  Bu yazımızda bir web tasarım fiyatını arttırabilecek ek özellikleri açıklayacağız. Yazımızdaki bilgilerle firmanızın web sitesini yapacak web tasarım firmasına karar verebilirsiniz.

  Web Tasarım Fiyatlandırma Kriterleri

  Web sitenizin telefon, tablet gibi cihazların ekranına göre ölçeklenebilir olmasını sağlar. Birçok web tasarım şirketi, bu özellik için ek ücret isteyebilmektedir. Biz The Adam olarak yaptığımız bütün web tasarımları responsive, yani mobil uyumlu olarak yapmaktayız.
  Bir web sitesinde dilediğiniz kadar sayfa olabilir. Ancak her sayfa ayrı bir tasarım gerektirdiğinde bu da ücrete yansıyabilir. Bu sebeple sitenizde sergileyeceğiniz ürünlerin veya hizmetlerin tutacağı sayfa sayısına göre talep oluşturabilirsiniz.
  Birçok web tasarım firması, web sitenizi arama motorlarına kayıt etmek için ek ücret isteyebilir. Ancak biz, kayıt işlemini, bizden web tasarım hizmeti alanlara ek ücret almadan yapmaktayız. Bununla beraber sektörünüzle alakalı anahtar kelimelerde arama motorlarının üst sıralarında yer almak isterseniz; bu hizmet için ayrı bir teklif oluşturabilmekteyiz.
  Birçok web tasarım firması, web sitenizi arama motorlarına kayıt etmek için ek ücret isteyebilir. Ancak biz, kayıt işlemini, bizden web tasarım hizmeti alanlara ek ücret almadan yapmaktayız. Bununla beraber sektörünüzle alakalı anahtar kelimelerde arama motorlarının üst sıralarında yer almak isterseniz; bu hizmet için ayrı bir teklif oluşturabilmekteyiz.

  Web Tasarımı Fiyatları Konusunda Diğer Ölçütler

  Veritabanı Uygulaması
  Bu uygulama; ürün arama, listeleme, filtreleme gibi özelliklerin sitenizde olmasını sağlar. Bu özellikler daha çok e-ticaret sitesi kurulumu isteyen müşteriler tarafından talep edilir.
  Kurumsal Mail & Hosting
  Bazı web tasarım firmaları; size ve çalışanlarınıza sitenizin hosting adıyla uzantılı e-posta oluşturma imkanı sağlar. Böylelikle firmanızın kurumsallığı pekişmiş olur. Biz de The Adam olarak sizlere firma sitenizin alan adına özel e-posta imkanı sunmaktayız.
  Hosting
  “Hosting” veri barındırma hizmetidir. Bu hizmet, web sitesi ve sayfalarındaki içeriklerin internet ortamında aktif olabilmesi için mecburidir. Bu yüzden genellikle ek bir hizmet olarak görülmez, kurulum ücretine direkt olarak dahil edilir.
  Web Tasarım Güncelleme
  Web sitenizin kurulumundan sonra içeriklerin yenilenme ve güncellenme zamanı geldiğinde; eski ajansınız ile işbirliği mi yapacaksınız; yoksa içeriklerinizi kendiniz mi güncelleyeceksiniz? Bu işlem için tekrar bir web tasarım ajansından hizmet alırsanız ücret ödemeniz gerekir. Biz, bu işlemi kendiniz yapabilmeniz için size kullanışlı bir yönetici paneli sunmaktayız.
  Kurumsal Kimlik
  Bazı web tasarım ajansları, kurumsal kimlik hizmeti kapsamında firmanızın logosunu tasarlayabilmektedir. Logo tasarımı firmayla özdeşleşecek bir simge olduğu için özen gösterilmesi gereken bir hizmettir. Biz, logo tasarımı dahil, kartvizit tasarımı, ajanda tasarımı, fatura tasarımı gibi hizmetleri; kurumsal kimlik hizmeti kapsamında sunmaktayız.

  Web Sitesi Fiyatları

  Bu özellikler gibi birçok noktada bilinçli olmanız, istediğiniz web sitesi açısından farkındalık kazanmanıza yardımcı olur. Bu şekilde ekstra oluşabilecek maliyetlerin de önüne geçebilirsiniz. İyi bir web sitesi demek sitenin gereksiz yere doldurulması demek değildir. Web sitenizin tamamen ihtiyaç duyduğunuz hizmetlere göre dizayn edilmesi sizin açınızdan faydalı olacaktır.

  Yukarıda belirtilen her nokta ve fiyat belirlemede önemli unsurlardır. Müşteri tarafında basit gözükse de aslında hepsi ayrı birer detaydır ve ayrı yaptırımları getirir. Biz, yukarıda da bahsettiğimiz gibi bazı özellikleri müşterilerimiz için alınan bir hizmet kapsamında ücretsiz olarak yapabilmekteyiz.

  Tasarlanacak olan web sitesinin sayfa sayısı, fonksiyonelliği, hosting ve alan adı uzantısı gibi türlü etkenler; web tasarım hizmetinin fiyatı üzerinde rol oynar. Ekibimiz, müşterilerimizin bulunduğu sektöre uygun web siteler tasarlamaktadır. Biz de bu hizmete dair ortalama fiyat aralıklarını sizin için araştırıp belli değişkenleri gözeterek sizinle paylaşmaya çalışacağız.

  Profesyonel Web Tasarım Fiyatları

  İçinde özgün fonksiyonel ögeler barındıran; hazır olmayan benzersiz görsellikler bulunduran; tasarım aşamasındaki her işlemin kullanıcı deneyimindeki karşılığı hesap edilen; bütün sayfaları içerikleriyle arama motorlarına göre optimize edilmiş, olan profesyonel web sitesi fiyatları, 30.000 ₺ – 50.000 ₺ kadar olabilmektedir.

  Yukarıda da bahsettiğimiz gibi -bizim kanaatimizce- nitelikli bir web tasarım firmasının; web tasarım hizmeti için net bir fiyat vermeyip müşteriye göre teklif alması veya teklif oluşturması normaldir. Çünkü nitelikli web tasarım firması hizmet vereceği firmanın web tasarım ihtiyaçlarını analiz ederek teklif oluşturur.

  Ayrıca nitelikli web tasarım firmasının web tasarım hizmetine dahil edeceği her bir özellik; fiyatta değişkenlik gösterebilir. Oysa bu özellikleri ekleyebilecek donanıma zaten sahip olmayan web tasarım firmaları; hizmet fiyatını sadece web sitesi kurulum ücreti üzerinden net olarak belirleyebilmektedir.

  Web Tasarım Programı Nedir?

  Bir web sitesinin tasarlanması ve bu tasarımı kodlar sayesinde hayata geçirmek üzere atılan adımlarda kullanılan her bir dijital araca web tasarım programı denir. Web sitesi kurmayı amaçlayan bir kimsenin ilk yapması gereken web tasarım programlarını ve tasarım aşamasında bu programlardan hangilerine ihtiyaç duyacağını öğrenmektir.

  Bu yazımızda web tasarım öğrenmeye adım atmak isteyenler için web tasarım programlarını listeleyecek ve bu web tasarım programları hakkında açıklamalarda bulunacağız. Öncelikle web tasarım programının ne olduğunu tanımlayacağız; bunun ardından ücretli ve ücretsiz olmak üzere sınıflandırarak web tasarım programları hakkında bilgilendirme yapacağız.

  Adobe Dreamweaver: En çok kullanılan web tasarım programlarından biridir. Bu programda gerek yazılım gerek tasarım yapılabilmektedir. Ayrıca bu program HTML, PHP, Javascript gibi araçları kullanabilmenizi sağlayan özellikleri barındırmaktadır.

  Adobe Photoshop: Bir tasarımcı için olmazsa olmaz denebilecek bir programdır. Bu program, zihindeki tasarımın görünüme kavuşturulabilmesi için üst düzey özelliklere sahiptir.

  Adobe Illustrator: Bu program, gelişmiş vektörel grafik çizimleri yapabilmek için gerekli özelliklere sahiptir.

  Visual Studio: Birçok programlama dilinin kullanılabildiği entegre oluşturma programıdır.

  Sublime Text: Birçok programlama dili ara yüzüne sahip kod düzenleme ve metin editörüdür.

  Mysql: Çoğunlukla web sunucularında kullanılan bir programdır.

  Teklif Al

  Merak ettiklerinizi cevaplıyoruz..

  Projenin büyüklüğüne ve müşterimiz tarafından hazırlanan içeriklerin bize iletilme süresine göre değişse de ortalama 15 gün içerisinde tamamlanmaktadır.

  Rekabetinizin güçlü olduğu dijital dünyada, ürün veya hizmetlerinizi hedef kitlesine ulaştırmak için web tasarım firmaları ile irtibata geçmelisiniz. Web tasarım hizmeti tecrübe isteyen bir hizmet olduğundan deneyimli kişilerle çalışmak marka kimliğiniz için çok önemlidir.

  Kullanılan tasarım, oluşturulan sayfa sayısı, yazılım altyapısı, seo teknikleri, yönetim paneli özellikleri, kullanılacak mail altyapısı, hosting kalitesi gibi özellikler web tasarımı fiyatlarını belirleyen önemli faktörlerdir.