Diyetisyen Web Tasarım

Diyetisyenler İçin Web Tasarım Hakkında

Diyetisyenler; sağlıklı bir şekilde kilo vermek veya kilo almak üzere beslenme alışkanlıklarını değiştirmek isteyenlerin yardım aldığı danışmanlardır. Herkesin yeme-içme alışkanlığı farklı olduğu için bu alışkanlığı değiştirmeye yönelik stratejiler de birbirinden farklı olmaktadır. Dolayısıyla diyetisyenler kendisinden danışmanlık hizmeti alan her bireyle özel olarak ilgilenen, her birine özel beslenme programları oluşturan beslenme uzmanlarıdır. Diyetisyenler, tüm danışanlarıyla tek tek ilgilenmek ve hepsinin beslenme alışkanlığını tek tek takip etmek durumundadır. Bu sebeple bir diyetisyen web sitesi sahibi olmanın avantajları, diyetisyenlerin iş hayatına büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Peki, diyetisyenler için yapılan bir web tasarım çalışmasında neler olabilir; bu konuyu yeni başlıkta görelim.

Diyetisyen Web Tasarımı Neler Barındırmalı?

Diyetisyen sitesi için yaptığımız tasarımda sitenin özelliklerini ve sayfalarını sizin özel talepleriniz doğrulusunda oluşturabilmekteyiz. Hemen hemen tüm diyetisyen web sitesi içerisinde görülmesi gereken en temel sayfa ve özelliklerden bazıları aşağıda açıklanmıştır: Canlı Destek: Herkesin kilosu ve beslenme alışkanlığı kendisine özel olduğu için bu konu hakkında sormak istedikleri de anlık ve özel olabilmektedir. Web sitenize girenlerin merak ettikleri konuyu size anlık olarak sorabilmeleri için web siteniz ve iş telefon numaralı whatsapp’ınız arasında bağlantı kurabiliriz. Sıkça Sorulan Sorular: Diyetisyenler kişiye özel hizmet vermekle beraber, bazı konular genel olup birçok danışan tarafından sorulmaktadır. Örneğin; danışanlarınızın sizden hizmet almaya başlamadan önce sorduğu pek çok ortak konu vardır. Bu tür sorular için web sitenize şık bir “sıkça sorulan sorular” köşesi yapabiliriz. Hakkımızda: Kendi özgeçmişinizi aktaracağınız sayfadır. Bu sayfada işinizle alakalı misyon ve vizyonunuza da yer verebilirsiniz. Böylelikle web sitenizi ilk defa ziyaret eden potansiyel müşterilerinizin sizi tanımasını sağlarsınız. Referanslar veya Başarı Hikayeleri: Sizden danışmanlık hizmeti alarak amaçladıkları kiloya istedikleri süre içinde kavuşan danışanlarınızın profiline bu sayfada yer verebilirsiniz. Diyet Programları: Diyet programları çoğunlukla kişiye özel yazılır. Ancak herkese yararı dokunabilecek genel diyet programları bu sayfada paylaşılabilir. Blog: İş alanınızla alakalı yazılar yazabileceğiniz, içerikler paylaşabileceğiniz sayfadır. Gıdalar, insanlığın genel ihtiyacı olarak sürekli araştırma konusudur. Bu yüzden zaman zaman bilim dünyasından birçok gıda hakkında yeni bilgiler duyulabilmektedir. İsterseniz bu bilgileri haber olarak da paylaşabilirsiniz. İletişim: Size ulaşmak isteyenler için telefonunuzun, e-postanızın, adresinizin bulunduğu sayfadır. Adresinizi Google Map haritasıyla birlikte sayfaya ekliyoruz. Bu sayfalar ve özellikler, bir web sitesi için temel sayfalardandır. Bunların yanı sıra web sitenizde başka eklentiler ve sayfalar da olabilecektir. Örneğin web sitenizden diyet ürünleri satmayı düşünürseniz ürünler sayfası ve ödeme sistemi eklentisi de web sitenize dahil edilebilir. Amacımız size özel kullanışlı bir yönetici paneline sahip bir diyetisyen web sitesi tasarlamaktır. Yaptığımız bütün web tasarım çalışmaları, mobil uyumlu olup bütün cihazlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Diyetisyen Sitesi Kurmak Dışında Diyetisyenler İçin Diğer Hizmetlerimiz

Diyetisyenlere birçok avantaj saylayacak bir profesyonel web tasarım hizmetimiz ve diğer hizmetlerimiz için bizden teklif alabilirsiniz. Sosyal medya yönetimi ve SEO çalışması diyetisyenler için sunabileceğimiz diğer hizmetlerimizdendir. Böylelikle diyetisyenlik mesleğindeki tanınırlığınız için çalışabiliriz. Dikkatinizi Çekebilir: Web Tasarım Firması
İlgili Yazılar
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Required fields are marked *